Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Презентери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
GB-PRESENT10
Брзо инфо
(0)
Ласерски Презентер, Безжичен, USB, 10 m, Црн
1.674 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-PRESENT01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLPSRL100BK
Ласерски Презентер, Безжичен, USB, 30 m, Црн
1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.