Skip Navigation Links.

Опрема за Напојување

Производи на страна:
Страна 3 од 57
MEW-MDR-60-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR-60-5

Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 10A, 50 W, Mean Well

1.872 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-15-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-15-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 0.31 A, 15 W, Mean Well
1.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-50-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-15
Индустриско Напојување, 15 VDC, 3.4 A, 50 W, Mean Well
1.373 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-50-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 4.16 A, 50 W, Mean Well
1.795 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-75-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-75-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 3.12 A, 75 W, Mean Well
1.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-35-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-35-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 1.45 A, 35 W, Mean Well
1.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-25-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-25-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 2.08 A, 25 W, Mean Well
995 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-15-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-15-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 3 A, 15 W, Mean Well
1.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-100-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 4.5 A, 100 W, Mean Well
2.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-100-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 8.5 A, 100 W, Mean Well
2.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-30-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NDR-30-5
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 3 A, 15 W, Mean Well
1.603 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-MDR-40-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR-40-5
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6 A, 30 W, Mean Well
1.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-100-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-15
Индустриско Напојување, 15 VDC, 7 A, 100 W, Mean Well
2.206 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-100-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 2.3 A, 100 W, Mean Well
2.206 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-25-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-25-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 1.04 A, 25 W, Mean Well
1.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P-CUBE-POWUSB mk
plavi artikli_mkd_mk_den
HQ-LR20 mk
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.