Skip Navigation Links.

Опрема за Напојување

Производи на страна:
Страна 4 од 57
DEL-PMTD2V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-D2V100W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC + 5 VDC, 3.5 A + 3 A, 100 W, Delta
3.443 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMTD1V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-D1V100W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC + 5 VDC, 7 A + 3 A, 100 W, Delta
3.443 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT5V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-5V50W1AA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 10 A, 50 W, Delta
1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT48V150W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-48V150W1AA
Индустриско Напојување, 48 VDC, 3.3 A, 150 W, Delta
2.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT36V350W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-36V350W1AR
Индустриско Напојување, 36 VDC, 9.7 A, 200 W, Delta
5.342 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT24V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-24V50W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 2.1 A, 50 W, Delta
1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT24V150W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-24V150W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 6.5 A, 150 W, Delta
2.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT24V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-24V100W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 4.5 A, 100 W, Delta
2.356 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT15V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-15V50W1AA
Индустриско Напојување, 15 VDC, 3.4 A, 50 W, Delta
1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT12V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-12V50W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC, 4.2 A, 50 W, Delta
1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT12V150W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-12V150W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC, 12.5 A, 150 W, Delta
2.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT12V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-12V100W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC, 8.5 A, 100 W, Delta
2.356 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMR5V320WCA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMR-5V320WCAA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 60 A, 320 W, Delta
8.159 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMH24V50WCA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMH-24V50WCAA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 2.1 A, 50 W, Delta
2.414 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMH24V100WCA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMH-24V100WCAA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 4.2 A, 100 W, Delta
3.274 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P-CUBE-POWUSB mk
plavi artikli_mkd_mk_den
HQ-LR20 mk
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.