Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Skip Navigation Links.

Опрема за Напојување

Производи на страна:
Страна 1 од 58
DEL-DRB24V20A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRB-24V020ABN
CliQ II Бафер Mодул, 24 VDC, 20 A
14.376 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRR20N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRR – 20N
CliQ II Инфраструктурен Модул, 22 - 60 VDC, 20 A
3.522 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRU24V40A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRU-24V40ABN
DC UPS Модул, 24 VDC, 40 A
5.856 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PMF-24V200WCGB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMF-24V200WCGB
Индустриско Напојување, 24 VDC, 8.4 A, 200 W, Delta
5.652 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PMT-5V35W1AA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-5V35W1AA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 7 A, 35 W, Delta
1.649 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT24V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-24V50W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 2.1 A, 50 W, Delta
1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT24V150W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-24V150W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 6.5 A, 150 W, Delta
2.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT24V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-24V100W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 4.5 A, 100 W, Delta
2.356 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT15V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-15V50W1AA
Индустриско Напојување, 15 VDC, 3.4 A, 50 W, Delta
1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT12V150W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-12V150W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC, 12.5 A, 150 W, Delta
2.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT12V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-12V100W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC, 8.5 A, 100 W, Delta
2.356 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMR5V320WCA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMR-5V320WCAA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 60 A, 320 W, Delta
8.159 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMF24V240WCG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMF-24V240WCGB
Индустриско Напојување, 24 VDC, 10 A, 240 W, Delta
6.232 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC5V15W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-05V015W1AA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 3 A, 15 W, Delta
1.610 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC48V150W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-48V150W1BA
Индустриско Напојување, 48 VDC, 3.12 A, 150 W, Delta
4.719 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P-CUBE-POWUSB mk
plavi artikli_mkd_mk_den
HQ-LR20 mk
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.