Адаптери

Производи на страна:
Страна 3 од 11
NE-NBT-S001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6512FBK
Адаптер за Напојување, Samsung, 60 W, 5.5 x 3.0mm, 16 VDC, 3.75 A
1.416 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9003FBK

Адаптер за Напојување, Samsung, 90 W, 5.5 x 3.0mm, 19 VDC, 4.74 A

1.829 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL04
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 16 VDC, 5.5 x 2.5mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL07
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 5.5 x 1.7mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL10
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 7.4 x 5.0mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL18
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL18
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 4.0 x 1.7mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSUP-PLUG11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSUP-PLUG11
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 5.0 x 1.5mm
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSUP-PLUG12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSUP-PLUG12
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 5.5 x 1.5mm
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSUP-PLUG15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSUP-PLUG15
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 7.0 x 1.0mm
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PSUP-PLUG16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSUP-PLUG16
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 2.35 x 0.75mm
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL03
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 15 VDC, 6.3 x 3.0mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL05
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 5.5 x 2.5mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL06
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 3pin, 20 VDC
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL08
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 18.5 VDC, 4.8 x 1.7mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.NBTPL11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.NBTPL11
Конектор за Универзален Адаптер за Напојување, 19 VDC, 5.5 x 2.1mm
37 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.