Адаптери

Производи на страна:
Страна 1 од 11
MEW-EPP-150-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EPP-150-24

Индустриско Напојување, 24 VDC, 6.25 A, 150 W, Mean Well

3.389 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-EPS-25-3.3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EPS-25-3.3

Индустриско Напојување, 3.3 VDC, 5 A, 16.5 W, Mean Well

1.595 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.SMP5V2A5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.SMP5V2A5
Напојување, 5 VDC, 2500 mA, 12.5 W, AC/DC
998 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.IN001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E24-P1J
Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC
1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.IN002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E12-P1J
Напојување, 12 VDC, 2000 mA, 24 W, AC/DC
1.110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.IN003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS18E05-P1J
Напојување, 5 VDC, 3000 mA, 15 W, AC/DC
933 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MW-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GST40A12-P1J
Напојување, 12 VDC, 3340 mA, 40 W, AC/DC
1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)

Напојување, 12 VDC, 600 mA, 7.2 W, AC/DC, RND Power.

495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.21
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 1500 mA, 18 W, AC/DC
799 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P4123
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4123

Напојување, 12 VAC, 1650 mA, 20 W, AC/AC

916 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE12-5-2,4-WM

Напојување, 5 VDC, 2400 mA, 12 W, AC/DC

616 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PC-P.SUP.04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE18-12-1,5-WM

Напојување, 12 VDC, 1500 mA, 18 W, AC/DC

745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE24-24-1-WM

Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC

925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE12-12-1-WM

Напојување, 12 VDC, 1000 mA, 12 W, AC/DC

555 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE18-9-2-WM

Напојување, 9 VDC, 2000 mA, 18 W, AC/DC

678 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
paket_popust_mk
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.