Контакт

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

HQ: LOGING Electronics
Народен Фронт 19а/1/6
1000 Скопје, Македонија 
+389 (02) 3127 345 +389 (02) 3244 705 [email protected]

Loging Electronics Kosova Sh.P.K
Бајрам Келменди 31
10000 Приштина, Косово
+383 (038) 234 855 +383 (038) 234 856 [email protected]

Македонија

Продажба

Салони

Електронски компоненти, Алат, Кабли и Конектори +389 (02) 3127 345, лок.1 [email protected] Пон-Пет 09-20h / Сабота 09-16h

Мултимедија +389 (02) 3127 345, лок.3 [email protected] Пон-Пет 09-20:00h / Сабота 09-16h

Mерни инструменти

Индустриска мерна опрема Златко Николовски +389 (02) 3127 345, лок.4 [email protected]Пон-Пет 09-17h / Сабота 09-16h

Телекомуникациска мерна опрема Мартин Лозановски +389 (02) 3127 345, лок.4 [email protected] Пон-Пет 09-17h / Сабота 09-16h

Поддршка

Техничка и сервисна поддршка Филип Илиев +389 (02) 3127 345, лок.2 [email protected] Пон-Пет 09-17h / Сабота 09-16h

Логистика Каролина Димитровска +389 (02) 3244 709 [email protected] Пон-Пет 09-20h / Сабота 09-16h

Маркетинг Марија Ѓорѓиева +389 (02) 3127 345 [email protected] Пон-Пет 09-17h / Сабота 09-16h

Сметководство и Финансии Валентина Стојчевска+389 (02) 3244 715 [email protected] Пон-Пет 09-17h / Сабота 09-16h

Офицер за заштита на личните податоци Васе Атанасовски +389 (02) 3127 345, лок.3 [email protected]

Online поддршка [email protected]24/7

Нарачки [email protected] 24/7

Косово

Продажба

Салони

Електронски компоненти, Алат, Кабли, Конектори, Мултимедиа и Мерна опрема +383 (038) 234 855 [email protected] Пон-Пет 10-18h / Сабота 09-16h

 

Поддршка

Техничка и сервисна поддршка +383 (038) 234 852 [email protected] Пон-Пет 10-18h / Сабота 09-16h

Сметководство и финансии Korab Rexhepi +386 (043) 753 753 [email protected] Пон-Пет 10-18h / Сабота 09-16h

Online поддршка [email protected]24/7

 

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.