Полнач за во Автомобил

HP.P.SUP.01/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HP
USB Адаптер за во Автомобил, 5.4 A, 2 Излези, 2x USB, QC, Црн
891 ден
(вклучено ДДВ): 135,92 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

Двоен USB полнач за во автомобил 5.4A - со две USB порти. 

Идеалнo за решение за полнење за најновите мобилни уреди со Quick Charge™ брзo полнење.
Одговара на 12V и 24V системи за напојување на возилата.
Компатибилен со Android и iOS системи за полнење.
Елегантен дизајн кој одговара на најголем дел на електричните приклучоци на возилата.

 

Карактеристики:

  • Влез: приклучок за запалка машки
  • Излез: 2хUSB3.0 женски (тип А)
  • Влезен напон: (12- 24)V-DC
  • Излез, макс. струја: 5.4A
  • Ознака на производителот: 2UX35AA # ABB
  • Ознаки: Quick Charge 3.0
Влезен напон 12 - 24 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 5,4 A
Број на USB порти
2
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.