Батерија

DUR.R6 AA
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Duracell
Алкална Батерија, 1.5 V, LR6 / AA,, Duracell
55 ден
(вклучено ДДВ): 8,39 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Пакети

Батерија алкалнa 1V5, AA-R6.

Класична батерија за уреди за секојдневна употреба како алармни или ѕидни часовници, дискмени, рачни свeтилки, далечински, телефони, MP3-плеери и др.

 

Карактеристики

  • Технологија: алкални
  • Модел: AA R6
  • Напон: 1,5V
  • Дијаметар: 14,5mm
  • Должина: 50,5mm
  • Тежина: 23,3g
Тип на батерии
AA
Напон 1,5 V
Дијаметар 14,5 mm
Должина 50,5 mm
Тежина 23,3 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.