Инвертори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
P.SUP.CONV.10
Брзо инфо
(0)
DC-DC Конвертор, 24 V - 12 V, 7A
1.590 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV1KW/12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS1000W12E
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 1000 W, Модифициран Синусен Излез
12.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-INV2000/12V
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 2000 W, Модифициран Синусен Излез
16.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.INV600W/12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS600W12E
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 600 W, Модифициран Синусен Излез
6.150 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV100U-24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS10024
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 100 W, Модифициран Синусен Излез
2.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV300WU-24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS30024E
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 300 W, Модифициран Синусен Излез
3.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-INV1000/24-C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HQ-INV1KC/24
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 1000 W, Модифициран Синусен Излез, Полнач
11.705 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-INV1700/24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS170024E
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 1700 W, Модифициран Синусен Излез
14.478 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-INV4000/12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS400012E
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 4000 W, Модифициран Синусен Излез
37.581 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-INV4000/24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HQ-INV4000-24
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 4000 W, Модифициран Синусен Излез
37.581 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-INV600/24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS600W24
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 600 W, Модифициран Синусен Излез
6.777 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-INVP1000/24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HQ-PURE1KW-24
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 1000 W, Правилен Синусен Излез
26.184 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-INVP1000/12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIPS100012
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 1000 W, Правилен Синусен Излез
30.188 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-INVP2000/24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIPS200024
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 2000 W, Модифициран Синусен Излез
35.117 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV1KW/12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HQ-INV1KW/12
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 1000 W, Модифициран Синусен Излез
8.033 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.