Трансформатори

Производи на страна:
Страна 10 од 10
TRA02041
Брзо инфо
(0)
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 59 VAC, 8.48 A, 1000 VA, Тороидален
8.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02053
Брзо инфо
(0)
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 30 VAC, 5 A, 300 VA, Тороидален
4.207 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02055
Брзо инфо
(0)
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 55 VAC, 5.45 A, 600 VA, Тороидален
5.052 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA02056
Брзо инфо
(0)
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 8 VAC, 6.25 A, 100 VA, Тороидален
2.005 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02057
Брзо инфо
(0)
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 45 VAC, 6.66 A, 600 VA, Тороидален
5.052 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02058
Брзо инфо
(0)
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 9 VAC, 11.11 A, 200 VA, Тороидален
3.253 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA02062
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 300160-024
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2x 55 VAC, 1.36 A, 160 VA, Тороидален
1.850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL HTN450/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/8
Трифазен Променлив Трансформатор, 450 V, 8 A
52.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/15
Трифазен Променлив Трансформатор, 450 V, 15 A
88.330 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/20
Трифазен Променлив Трансформатор, 450 V, 20 A
120.799 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/30
Трифазен Променлив Трансформатор, 450 V, 30 A
173.342 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/10
Трифазен Променлив Трансформатор, 450 V, 10 A
60.528 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTG450/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTG 450/15
Трифазен Променлив Трансформатор, 450 V, 15 A
71.199 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.