Трансформатори

Производи на страна:
Страна 1 од 10
METREL HSN260/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/10
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 10 A
22.173 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/4.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/4.5
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 4 A
15.664 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/8
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 8 A
18.928 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/15
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 15 A
34.274 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/20
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 20 A
44.875 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/30
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 30 A
61.021 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG260/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 260/10
Еднофазен Променлив Трансформатор, 260 V, 10 A
16.509 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 230/6
Еднофазен Променлив Трансформатор, 230 V, 6 A
9.636 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/4.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 230/4.5
Еднофазен Променлив Трансформатор, 230 V, 4 A
9.451 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METR.HSG260/1.4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 260/1.4
Еднофазен Променлив Трансформатор, 230 V, 1.4 A
6.424 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-4804
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 4804
Еднофазен Променлив Трансформатор, 245 V, 3.1 A
30.041 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA 9229
Брзо инфо
(0)
Трансформатор, Електронски, LED, 230 V-AC, 20 W, 700 mA
719 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA 9734
Брзо инфо
(0)
Трансформатор, Електронски, LED, In: 12 V-32 V-DC, Out: 30 V-DC, 20 W, 700 mA
388 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100100-24
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 11 VAC, 4.54 A, 100 VA
1.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420012-008
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 12 VAC, 0.41 A, 10 VA
424 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.