Апликација за работа

Симни ја апликацијата во .pdf

Ова е прв чекор за пријавување за работа во Логинг Електроникс. Дополнителни информации за понатамошните чекори можете најдете тука. Информациите означени со * се задолжителни.

Пополнете ги бараните информации за вас и кликнете на копчето Прати.

Ако вашата пријава е успешно внесена во нашиот систем ќе добиете електронска порака на e-mail адресата која ја имате внесено во пријавата и ќе бидете насочени на дел од сајтот каде треба да ги префлите документите кои се потребни за комплетирање на вашата пријава за работа.

Ако не добиете електронска порака, контактирајте не на [email protected] !

Основни информации:

Релевантност *
Адреса *
Телефон
Дата на раѓање *
Презиме *
Град *
Мобилен телефон *
e-mail *
Пушач?
Дали користите наркотични средства?
Прикачете Ваше CV: *
Прикачете Ваше мотивационо писмо и други документи

Образование

Степен на образование *

Име на последно завршено училиште/факултет: *

Насока: *
Дали сте во моментот студент?

Ако сеуште сте студент, наведете: име на факултетот, која година се запишавте, и која година на студии сте сега.

Работно искуство

Дали имате работно искуство?

Ако имате работно искуство или пракса наведете: каде сте работеле, во кој период, на кое работно место и кои биле Вашите Конкретни Работни Задачи.

Вештини и сертификати

Кои вештини ги поседувате а се поврзани диреткно со работното место за кое аплицирате. Што е тоа што не поврзува, ни е заедничко? *

Наведете дополнителни обуки и тренинзи кои сте ги посетувале, како и сертификати и дипломи ако ги поседувате.

Кои компјутерски алатки знаете да ги користите? Бидете конкретни (општи термини на апликации не пишувајте), ако напишете Excell наведете што, како пр. save, copy, sort... *

Дали знаете англиски јазик?Ако знаете други јазици, наведете

Препораки

Имате препорака од предходното работно место? (наведете контакт информации од вашиот директен претпоставен: име презиме, телефон, e-mail, компанија...)

Ваши интереси

За кое работно место сте заинтересирани? *

Друго работно место за кое сте заинтересирани?

Во кој сектор сакате да работите? *

Дали се согласувате на пробна работа?

 

Од кога би можеле да почнете со работа? *

Внесете очекувана плата (во МКД) *

Дали во моментов сте вработени?

Дали имате возачка дозвола?

Дали активно возите?

 

Хоби (посветете му внимание на одговорот на ова прашање, индиректно кажува многу за Вашите интереси),

Забелешка

Од каде дознавте за огласот?Со пополнување на оваа пријава потврдувам дека ги прочитав и се согласувам со политиките за вработување.

Со ова потврдувам дека, имам интерес да работам во Логинг Електроникс , информациите кои ги доставувам се точни и вистинити. Дозволувам, ако има потреба, Логинг Електроникс да ги контактира лицата наведени како референци, институциите во кои имам завршено образование како и претходните работодавачи кои се наведени во пријавата или прикачените документи, за да дознае повеќе за мојот карактер, познавања, способности и искуство.

Исто така се согласувам ако бидам избран да работам во Логинг Електроникс, било која невистинита изјава, погрешно претставен документ или намерно избегнување на факти доставени до Логинг Електроникс ќе предизвикаат отпуштање од работа.

Дискреција: Ако работите во некоја фирма и сакате максимална дискреција, Ве молиме да го наведете тоа.

Полињата обележани со (*) се задолжителни!
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.