Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 3 од 5
LEP-0337
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Composite Видео во USB Конвертор, 3 x RCA Машко / Машко Аудио Видео Кабел

1.596 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0215
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, конвертор од HDMI во VGA + аудио, со Конвертор од USB во RS232 (сериски порт).

2.491 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0410
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, WiFi Паметен Дигитална Вага, Дигитална Кујнска Вага

2.342 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0350
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Бела WiFi Дигитална Вага, Апарат за Домаќинство 40W Сива Рачна Правосмукалка

3.975 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0449
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Додаток за Кујна- Ретро Кујнска Вага, Ретро Термометар, Сребрен Аналоген Ѕиден Часовник.

1.827 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0354
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Црна HTC USB Док Станица, Црн USB Адаптер за Напојување 2 Излези

866 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0290
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, LCD Држач за Монитор, Сет за уредување кабли, Пластична врвка за кабел

2.993 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0297
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, ротирачки држач за телевизор и компактен сет за чистење кој вклучува течност и крпа со цел да се  заштити дисплејот од оштетување.

1.746 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0406
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Истерувач на Мачки и Кучиња, Истерувач на Комарци.

1.980 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0446
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Карти за Играње, Држач за Карти за Играње.

353 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0244
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

1.491 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0390
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Куќиште за Хард Диск USB 3.1 SATA 2.5" , Хард Диск 2.5" SATA 500GB

3.834 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0210
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Arduino Uno.​

9.991 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0213
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Arduino Uno.

8.451 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0402
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Лабораториско Напојување 30 VDC, Развојна Плочка Raspberry Pi 4 Model B 2GB

12.367 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.