Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 4 од 5
LEP-0311
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Лабораториско Напојување 30 VDC, Развојна Плочка Raspberry Pi 3 Model B+

9.991 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0312
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Лабораториско Напојување 30 VDC, Развојна Плочка Raspberry Pi 3 Model B+

8.451 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0245
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лажна безбедносна камера која ви помага да ги избркате натрапниците со универзално далечинско за влезни и гаражни врати.

1.170 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0347
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Ласерски Презентер, Безжичен, Црн, USB Хаб, 3 Портен, Читач на Картички, Црн

1.698 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0439
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Безжичен Ласерски Презентер, 4 Портен USB Хаб

1.541 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0394
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Црн USB Безжичен Ласерски Презентер, Држач за Проектор.

2.436 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0447
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Маса за Фотографирање 50x120 cm, Чадор за Фото Опрема.

4.744 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0292
Брзо инфо
(0)

Уживате во селфи фотографии?

1.279 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0097
Брзо инфо
(0)

Како да бидете безбедни кога носите куфер и имате слушалки на глава?

1.433 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0105
Брзо инфо
(0)

Ја имате потребната опрема за да одржите квалитетен говор?

1.006 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0291
Брзо инфо
(0)

Сакате да ги искористите постарите проектори и монитори?

2.157 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0106
Брзо инфо
(0)

Сакате да се сликате, забавувате и да снимите се околу вас без никој да забележи?

2.244 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0100
Брзо инфо
(0)

Безжичен микрофон или пилотка, што ви треба за добра забава?

11.865 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0117
Брзо инфо
(0)

Сакате да уживате во вечерните часови во вашата градина?

231 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0289
Брзо инфо
(0)

Организирајте ја сами поставеноста на Аудио/Видео опремата во просторот.

1.847 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.