UPS + Акумулаторска Батерија

LEP-0170
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Loging Electronics

ЛОГИНГ Пакет, кој ви дава време за да ги зачувате вашите податоци на компјутерот при прекин на електрична енергија.

13.470 ден
(вклучено ДДВ): 2.054,75 ден
Редовна цена: 15.846 ден
Штедите 2.376 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 2.376 ден

Благодарение на интегрираната батерија, бидете сигурни со овој UPS уред. Оловната батерија со напон од 12V и капацитет од 9000mAh за која не е потребно одржување, може да се користи во напојувања за итни случаи, макети, алармни системи и системи за соларна енергија.

UPS:  12V/9Ах батерија, компатибилна со повеќето оперативни системи, опремена со аларм за предупредување.

Акумулаторска батерија:  Оловна со напон од 12V и капацитет од 9000 mAh.

Гаранција: 18 месеци

Техничка Поддршка: Логинг

Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.