Витропласт, Протоборди

Производи на страна:
Страна 3 од 4
RND 255-00003
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 3260 Точки за Поврзување, 313 x 276 mm
1.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 255-00020
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 170 Точки за Поврзување, Мини, 2 Парчиња
240 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND-BRD004
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 640 Точки за Поврзување, 174 x 42 mm
299 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD006
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 730 Точки за Поврзување, 165.5 x 64.5 mm
320 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD003
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 840 Точки за Поврзување, 174 x 67 mm
399 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1075
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 19111
Протоборд, 1665 Точки за Поврзување, 275 x 165 mm
6.333 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1076
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 19113
Протоборд, 2220 Точки за Поврзување, 275 x 165 mm
7.091 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD002
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 2420 Точки за Поврзување, 285 x 208 mm
1.195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD005
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 100 Точки за Поврзување, 171.5 x 15 mm, Мини
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD007
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 270 Точки за Поврзување, 85.5 x 47.27 mm
195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD PRT8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1097
Протоборд, 830 Точки за Поврзување
450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD PRT4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1098
Протоборд, 400 Точки за Поврзување
290 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-1140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1140
Протоборд, 170 Точки за Поврзување, Мини
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD001
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 830 Точки за Поврзување, 252 x 152 mm, 140 Жици за Протоборд, Кутија
599 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1073
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 19106
Хартија за Протоборд
350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.