Витропласт, Протоборди

Производи на страна:
Страна 1 од 4
VOLTERA V-ONE
Брзо инфо
(0)

Принтер за Печатени Плочи, V-ONE, Oтворен, Епоксиден Ламинат од Стаклени Влакна (FR4), Voltera

369.044 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.11
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 300 x 200 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
367 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITROPL.21
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 150 x 100 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
96 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITROPL.41
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 100 x 42 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
47 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
VITROPL.51
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 142 x 100 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
91 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.12
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Двостран, 300 x 200 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
396 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.22
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Двостран, 150 x 100 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
103 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.42
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Двостран, 100 x 42 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
53 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPL.52
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Двостран, 142 x 100 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
98 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITROPLAST 11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FR4 1,5-35/00 (1092x1245)mm
Витропласт, Едностран, 1240 x 1040 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
5.126 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITROPLAST 22
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FR4 1,5-35/35 (1092x1245)mm
Витропласт, Двостран, 1240 x 1040 mm, 1.5 mm, 35/35 μm, FR4
5.588 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-MOD0105
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LOGIC ANALYZER TEST HOOK

Додаток за Развојна Плочка, 10 Тест Кабли со Кука за Логички Анализатор

462 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD WIREJ1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-513
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Машки, 10 Парчиња
197 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD WIREJ2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-511
Жици за Протоборд, 15 cm, Женски / Женски, 10 Парчиња
197 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD WIREJ13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-512
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Женски, 10 Парчиња
197 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.