Жици за Протоборд

ME-ADD WIREJ2
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MIKROELEKTRONIKA
Код од Произв.: MIKROE-511
Жици за Протоборд, 15 cm, Женски / Женски, 10 Парчиња
180 ден
(вклучено ДДВ): 27,46 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Флексибилни жици за протоборд кои може да се користат за конекција на компоненти на протоборд плочка. Исто така, тие се идеални за конекција на вашиот прототип или развоен систем со останати електеронски кола.


Карактеристики:

  • Тип: Женско/Женско
  • Должина: 15cm
  • Сет од 10 парчиња
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.