Жици за Протоборд

ME-ADD WIREJ13
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: MIKROE-512
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Женски, 10 Парчиња
180 ден
(вклучено ДДВ): 27,46 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Флексибилни жици за протоборд кои може да се користат за конекција на компоненти на протоборд плочка. Исто така, тие се идеални за конекција на вашиот прототип или развоен систем со останати електеронски кола.


Карактеристики:

  • Тип: Машко/Женско
  • Должина: 15cm
  • Сет од 10 парчиња
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.