Кондензатори

Производи на страна:
Страна 5 од 44
47/400PHT
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 47µF, 400V
80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4700/200P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 4700µF, 200V
2.850 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6800/500P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K015006820HM0J214

Електролитски Кондензатор, 6800μF, 500V

7.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
15/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 400AX15MEFC8X20

Електролитски Кондензатор, 15μF, 400V

30 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
12000/63P
Брзо инфо
(0)

Електролитски Кондензатор, 12000μF, 20%, 63V, Snap-In, Kemet

610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/100PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1UF 100V 105°
Електролитски Кондензатор, 1μF, 100V
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1 UF 400 V
Електролитски Кондензатор, 1μF, 400V
7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 10UF 400V 85°
Електролитски Кондензатор, 10μF, 400V
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1000/16PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1000UF 16V 105°
Електролитски Кондензатор, 100μF, 16V
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10000/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 10000 UF 63 V 85° Snap In
Електролитски Кондензатор, 10000μF, 63V, Штрафење
545 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/250P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2,2 UF 250 V 85°
Електролитски Кондензатор, 2.2μF, 250V
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/350P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2,2 UF 350 V 105°
Електролитски Кондензатор, 2.2μF, 350V
10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2.2/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2.2 UF 400 V 85°
Електролитски Кондензатор, 2.2μF, 400V
10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 22UF 400V 85°
Електролитски Кондензатор, 22μF, 400V
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 22UF 63V 85°
Електролитски Кондензатор, 22μF, 63V
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.