Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Вести

Донирана опрема за Биомедицинско Инженерство и Електроника на ФЕИТ

01.06.2022

 

Донација во рамките на проектот „Технологија за тебе“.

 

ПРАКТИЧНО - ПОКАЗНА JANITZA РАБОТИЛНИЦА бр. 2

17.05.2022

... 3 (три) години подоцна.
Ново издание на стручно-специјализаната работилница за системски решенија за енергетски менаџмент Janitza.

 

БЕСПЛАТЕН 7-ДНЕВЕН ТЕСТ ПЕРИОД НА НАПРЕДЕН ТЕСТЕР НА ВИБРАЦИИ

11.05.2022

 

Се работи за одличниот A4900 VIBRIO-М кој всушност претставува основен вибро-анализатор, но и напреден тестер на вибрациите. Неговата главна карактеристика е ИНТУИТИВНИОТ пристап во мерењата и евалуацијата на вибрациските параметри, неговата едноставност, но и компактност.

 

3-та "Развојни Микропроцесорски Системи" - работилница (во рамките на проектот Технологија за Тебе)

05.05.2022


Во рамките на нашата програма за едукација, продолжуваме со активностите од проектот Технологија за тебе, ја отвораме работилницата на тема Развојни Микропроцесорски Системи.

 

Реализирано четвртото издание на стручниот семинар ”Вовед во Термовизија”

17.03.2020

Традиционалното, четврто по ред издание на семинарот “Вовед во Термовизија” е успешно реализирано на 05.03.2019 во хотелот Queen’s.

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.