Отпорници

Производи на страна:
Страна 5 од 55
1/2W 15K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 300-88-514
Отпорник 1/2W, 15 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 0R47
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 0.47 Ohm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1/2W-102J
Отпорник 1/2W, 1 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 3R3
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 3.3 Ohm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 22K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFRFW2J0223A10 ROHS
Отпорник 1/2W, 22 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 47R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR0W2J0470A10 ROHS
Отпорник 1/2W, 47 Ohm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 33R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 33 Ohm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 220R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 220 Ohm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 680R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RDS-1/2W-681J-ALP
Отпорник 1/2W, 680 Ohm, ± 5%
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 1K8
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 1.8 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 560K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 560 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 270K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 270 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 2K7
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 2.7 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 220K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MF0W2FF2203A10
Отпорник 1/2W, 220 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1/2W 82R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 82 Ohm, ± 5%
2 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.