Варистори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
VAR V10K130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V10K130V
Варистор, 10mm, 130VAC, 200VDC
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V07K130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V07K130
Варистор, 7mm, 130VAC, 200VDC
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V10K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V10K275V-5 ROHS
Варистор, 10mm, 275VAC, 430VDC
44 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VAR V20K60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K60
Варистор, 20mm, 60VAC, 100VDC
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: B72214S0271K151
Варистор, 14mm, 275VAC, 430VDC
65 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K250
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR14391KSY
Варистор, 14mm, 250VAC, 390VDC
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR20431KSY
Варистор, 20mm, 275VAC, 430VDC
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V07K150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-07K241V
Варистор, 7mm, 150VAC, 240VDC
19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K130
Варистор, 20mm, 130VAC, 200VDC
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V05K75
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FNR07K121
Варистор, 7mm, 75VAC, 120VDC
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K120
Брзо инфо
(0)
Варистор, 14mm, 120VAC, 185VDC
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V05K150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V05K150
Варистор, 5mm, 150VAC, 240VDC
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V05K175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V05K175
Варистор, 5mm, 175VAC, 270VDC
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K25
Брзо инфо
(0)
Варистор, 14mm, 25VAC, 39VDC
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K40V
Варистор, 14mm, 40VAC, 68VDC
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.