Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Варистори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
VAR V07K150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V07K140
Варистор, 7mm, 150VAC, 240VDC
19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V05K150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V05K150
Варистор, 5mm, 150VAC, 240VDC
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K25
Брзо инфо
(0)
Варистор, 14mm, 25VAC, 39VDC
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR FNR14K821
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-FNR14K821
Варистор, 14mm, 510VAC, 820VDC
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR FNR20K911
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K550-5 ROHS
Варистор, 20mm, 550VAC, 910VDC
60 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR FNR14K180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-FNR14K180
Варистор, 14mm, 11VAC, 18VDC
35 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JVR20N471K11PU5-L
Варистор, 20mm, 300VAC, 470VDC
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V20K510V-5 ROHS
Варистор, 20mm, 510VAC, 820VDC
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V20K210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-MYG20-331
Варистор, 20mm, 210VAC, 330VDC
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V07K300
Брзо инфо
(0)
Варистор, 7mm, 300VAC, 470VDC
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-KLS6-14D431K
Варистор, 14mm, 275VAC, 430VDC
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V05K175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V05K175
Варистор, 5mm, 175VAC, 270VDC
19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K120
Брзо инфо
(0)
Варистор, 14mm, 120VAC, 185VDC
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR V14K40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K40V
Варистор, 14mm, 40VAC, 68VDC
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VAR MYG20-821
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-MYG20-821
Варистор, 20mm, 510VAC, 820VDC
60 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.