Калеми

Производи на страна:
Страна 1 од 8
COIL /M
Брзо инфо
(0)
Променлив Индуктивитет
75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 22 uH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AL04TB220J#
Намтока, Индуктивитет, 22uH, 0.25W
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 0.68 uH
Брзо инфо
(0)
Намтока, Индуктивитет, 0.68uH, 0.25W
53 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-COILS252
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/0,22/7,8
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 7.8 A
156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS129
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/680/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 680 uH, 0.8 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS131
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/330/0,9-V
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 0.9 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS138
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/22/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 3.0 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS141
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/4700/0,4-V
Намотка, Индуктивитет, 4700 uH, 0.4 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS143
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/2200/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 2200 uH, 0.5 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS147
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/330/1,4-V
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 1.4 A
65 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS148
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/220/1,6-V
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 1.6 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS151
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/47/3,5-V
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 3.5 A
98 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/3,3/0,3
Намотка, Индуктивитет, 3300 uH, 0.3 A
121 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS202
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/1,8/0,5
Намотка, Индуктивитет, 1800 uH, 0.5 A
142 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/1,5/0,7
Намотка, Индуктивитет, 1500 uH, 0.7 A
121 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.