LED Светилка

LAMP-30083
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Светилка, LED, 12 V, 1.5 W, GU5.3
92 ден
(вклучено ДДВ): 14,03 ден
Б.Исп.одЛагер
w

LED осветлувањето е енергетски многу ефикасен начин на осветлување. Дури и поефикасен од штедливите светилки. Покрај тоа, работниот век на LED осветлувањето е подолг од било кој друг вид на осветлување.

Светилката има 18 моќни LED диоди.

 

Примена:

  • За постигнување на ефекти
  • Ресторани
  • Музеи, галерии
  • Забавни паркови
  • Излози на продавници, изложби
Работен напон 12 V
Моќност 1,5 W
База
GU5.3
Стил
MR16
Работен век до 100.000 h
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.