LED Лента

LED LAMP212
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Лента, LED, 12 V-DC, 1.0 m, IP65, Сина
223 ден
(вклучено ДДВ): 34,02 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Оваа  LED лента е идеална за осветлување на кујнски елементи, под кујнските елементи и за било какво осветлување во домот, како и за скриени места, влезови и други тешко достапни места. Тие исто така може да служат и како декорација за стакло.

Тип
SMD
Влезен напон 12 V-DC
Влезна струја 100 mA
Број на LED 20
Должина 1 m
IP заштита
IP65
Светлосен флукс 20 lm
Боја на светлина
Сина
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.