Држач за Светилка

FTNE-150
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Century
Код од Произв.: FTNE-150
Висечки Држач за Сијалица, E27, Црн
377 ден
(вклучено ДДВ): 57,51 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Висечки држач за сијалица со грло Е27. Поставете извор на светлина каде што ви треба најмногу со овој убав држач.


Карактеристики:

  • Должина на кабел: 1.5м
  • IP водоотпорност: IP20
  • Грло: E27
  • Боја: Црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.