Држач за Светилка

NE-LAMPH01/BR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: LPHLE27BS
Висечки Држач за Сијалица, E27, Бронза
1.110 ден
(вклучено ДДВ): 169,32 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Овој класичен држач за сијалици, со месинг боја, е прекрасен додаток за Вашата модерна дневна соба.

Кабелот од 1.5m е обложен со текстил.

Искомбинирајте го овој држач со NEDIS Led светилките за да добиете стилска и пријатна светлина. 

 

Карактеристики:

  • База: Е27
  • Материјал: Алуминиум
  • Боја: Месинг
  • IP Заштита: IP20
  • Должина на кабел: 1,5m
База
E27
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.