Тримери

Производи на страна:
Страна 2 од 13
IPMGV 25K
Брзо инфо
(0)
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 25 khm, 0.25 W
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IPMGV 500K
Брзо инфо
(0)
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 kOhm, 0.25 W
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IPMGV 1M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PT15NH05-105A
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 1 MOhm, 0.25 W
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IPMKV 100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PT10LH05-101A
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 100 Ohm, 0.15 W
10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IPMKV 1K
Брзо инфо
(0)
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 1 kOhm, 0.15 W
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IPMKV 2K5
Брзо инфо
(0)
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 2.5 kOhm, 0.15 W
24 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IPMKV 10K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PT10LH01-103A#
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 10 kOhm, 0.15 W
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IPMKV 5M
Брзо инфо
(0)
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 5 MOhm, 0.15 W
24 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IPMMV 10K
Брзо инфо
(0)
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 10 kOhm, 0.1 W
15 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-200K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-204-200K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-501-500R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-102-1K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 1 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-47K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-473-47K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 47 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-201-200R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IPMKV 250R
Брзо инфо
(0)
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 250 Ohm, 0.15 W
24 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.