Тримери

Производи на страна:
Страна 1 од 13
IPMKV 50K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PT10MH01-503A2020-S

Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 50 kOhm, 0.15 W

24 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63X-200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-201-200R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 20 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63X-1M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-105-1M
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 1 MOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63X-500K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-504-500K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-47K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-473-47K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 47 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-2M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-205-2M
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 2 MOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63X-500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-501-500R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 500 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-104-100K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 100 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-102-1K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 1 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-201-200R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63X-200K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63X-204-200K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 kOhm, 0.5 W
63 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-50K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-503-50K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 50 kOhm, 0.5 W
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-101-100R
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 100 Ohm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-2K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-202-2K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 2 kOhm, 0.5 W
63 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
63S-200K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63S-204-200K
Вертикална Монтажа Тример Потенциометар, 200 kOhm, 0.5 W
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.