Потенциометри

Производи на страна:
Страна 2 од 9
4MMI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm
195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MSO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16THM04N103B
473 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMI 1M
Брзо инфо
(0)

Вртлив Потенциометар, 1 MOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, T-16SHM04N105A

195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMO 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16SHM04N253B
319 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MSO 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16THM04N253B
473 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-100R ROHS
Вртлив Потенциометар, 100 Ohm, Линеарен, 1 W, 6mm
887 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 2K5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-2K5
Вртлив Потенциометар, 2.5 kOhm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 5K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-KLS4-WX118-502
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 10K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-10K
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 25K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-25K
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
534 100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RKT-3540S-1-101-R
Вртлив Потенциометар, 100 Ohm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
534 10K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 534B1103JC
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
895 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
534 50K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 534-503-50K ROHS
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
534 100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RKT-3540S-1-104-R
Вртлив Потенциометар, 100kOhm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 50K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-50K
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.