Потенциометри

Производи на страна:
Страна 1 од 9
6MMI 100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 100K
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, P160KNP-0EC15B100K
220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 250K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 250K
Вртлив Потенциометар, 250 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm,T-21AHM0607254A
250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.12 W, 6mm, T-21AHM0607103B
288 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 50K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 50K

Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.4 W, 6mm, 23ESA473MLA50N

250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, T-21AHM0607502A
645 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMO 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16SH10IP06-104B2020
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 100R
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 Ohm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-101A2020-TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MSO 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.15 W, 6mm, T-21THM0607253B
473 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 1K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, P160KN-0QD15B1K
250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, P160KNP-0EC15B25K
220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 5M
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 MOhm, Линеарен, 0.4 W, 6mm, T-21AHM0607505A
250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMI 500R
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 500 Ohm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, T-16THM04N501A
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-104A2020
110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6PMI 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, P160KN2-0QC17B50K
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16DH10IP06-103B2020
215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.