Потенциометри

Производи на страна:
Страна 2 од 9
6MSI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, T-21THM0607104A
738 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MSI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.4 W, 6mm, 27ESA103MMF50NF
425 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MSO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.2 W, 6mm, 27ESB103MMF50NF
550 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMO 10K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6PMO 10K
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, P160KN-0QC20A10K
255 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MSI 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 0.125 W, 6mm, PDB182-K220K-502B
390 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSO 25K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6PSO 25K
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16DH10IP06253B
323 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSO 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16DH10IP06-472B2020
215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 250R
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 250 Ohm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06251A
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 2K5
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 2.5 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm,PC-16SH10IP06252A
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 2M5
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 2.5 MOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06255A
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMO 1K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Логаритамски, 0.12 W, 6mm, T-21AHM0607102B
288 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 2K5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 2K5
Вртлив Потенциометар, 2.5 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, T-21AHM0607252A
277 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 500K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 500 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, P230-2MC16BR500K
250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm
195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MSO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16THM04N103B
473 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.