Потенциометри

Производи на страна:
Страна 3 од 9
4MMO 2K5
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 2.5 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16SHM04N252B
319 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 220R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-220R
Вртлив Потенциометар, 220 Ohm, Линеарен, 1 W, 6mm
887 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-500R
Вртлив Потенциометар, 500 Ohm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-1K
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
534 5K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 534B1502JC
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
895 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
534 20K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 534-203-20K
Вртлив Потенциометар, 20 kOhm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-104A2020
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, P160KN2-0QC17B50K
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16DH10IP06-103B2020
215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 500K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 470 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH07CP04-474A2020
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, T-21AHM0607103A
345 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MSO 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Логаритамски, 0.2 W, 6mm, 27ESB104MMF50N.
375 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6MSI 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, T21TH-M0607-503A2020-TA
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 250K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 250 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06254A
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MSI 1M
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 MOhm, Линеарен, 0.25 W, 4mm, T16THM04N105A
425 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.