Потенциометри

Производи на страна:
Страна 4 од 9
4MSI 1M
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 MOhm, Линеарен, 0.25 W, 4mm, T16THM04N105A
425 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
POT J 5K B
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 6mm
277 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMI 500K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 500 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, T-16SHM04N504A
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MSI 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, T16THM04N503A
425 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MSO 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16THM04N502B
473 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 47R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-47R
Вртлив Потенциометар, 47 Ohm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
534 200R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 534-201-200R ROHS
Вртлив Потенциометар, 200 Ohm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
534 500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RKT-3540S-1-501-R
Вртлив Потенциометар, 500 Ohm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMO 1K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Логаритамски, 0.12 W, 6mm, T-21AHM0607102B
288 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 2K5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 2K5
Вртлив Потенциометар, 2.5 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, T-21AHM0607252A
277 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 500K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 500 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, P230-2MC16BR500K
250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm
195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MSO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16THM04N103B
473 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMI 1M
Брзо инфо
(0)

Вртлив Потенциометар, 1 MOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, T-16SHM04N105A

195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMO 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16SHM04N253B
319 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.