Потенциометри

Производи на страна:
Страна 5 од 9
6PMO 47K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 47 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16SH10CP06-473B2020TA
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMO 4K7
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16SH10CP06-473B2020TA
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC-16SH10IP06502A
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-104A2020
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16DH10IP06-103A2020
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm,PC16DH10IP06-473A2020
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VISH-357/10K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 357-0-0-1S22-103
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 1 W, 6mm
2.465 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TYPE60W 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TYPE60W-1K
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 60 W, 6mm
3.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16SH07IP04-103A2020TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PSI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16DH07CP04-103A2020TA
222 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.2 W, 4mm, PC16SH07CP04-103B2020TA
215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PSO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, PC16DH07CP04-103B2020TA
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16SH07IP04-104A2020TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMO 1K/1
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Логаритамски, 1 W, 6mm, P11S1V0FLSY00102KL
678 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
4PMI 470K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 470 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16SH07IP04-474A2020TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.