Потенциометри

Производи на страна:
Страна 6 од 9
4MMO 1K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16SHM04N102B
213 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4MMO 2K5
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 2.5 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 4mm, T16SHM04N252B
319 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 220R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-220R
Вртлив Потенциометар, 220 Ohm, Линеарен, 1 W, 6mm
887 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-500R
Вртлив Потенциометар, 500 Ohm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ABW1 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ABW1-1K
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 1 W, 6mm
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
534 5K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 534B1502JC
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
895 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
534 20K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 534-203-20K
Вртлив Потенциометар, 20 kOhm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMO 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Логаритамски, 0.2 W, 4mm, PC16SH07CP04-104B2020TA
215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMI 10K/1
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.33 W, 4mm, SMC-10HO4-102A2020MTA
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMO 250K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 250 kOhm, Логаритамски, 0.12 W, 6mm, T-21AHM0607254B
288 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 4K7
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-472A2020TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 4K7
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16DH10IP06-472A2020TA
222 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMO 4K7
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Логаритамски, 0.2 W, 4mm, PC16SH07CP04-472B2020TA
215 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6PSO 4K7
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16DH10IP06-472B2020TA
245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMI 1M
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 MOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16SH07IP04-105A2020TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.