Потенциометри

Производи на страна:
Страна 7 од 9
4PMI 470K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 470 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16SH07IP04-474A2020TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 470K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 470 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16DH10IP06-474A2020TA
315 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 47K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 47 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10I-02518
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMI 47K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 47 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16SH07IP04-473A2020TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMI 4K7
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16SH07IP04-472A2020TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PSI 47K
Брзо инфо
(0)

Вртлив Потенциометар, 47 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16DH07CP04-473A2020TA

222 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
534 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 534B1102JC
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 2 W, 10 Вртења
895 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VISH-357/1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 357-0-0-1S22-102
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 1 W, 6mm, 357B0102MXB251S22
1.999 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
4PMI 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 4mm, PC16SH07IP04-472A2020
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMO 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Логаритамски, 0.2 W, 4mm, PC16SH07CP04-104B2020TA
215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMI 10K/1
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.33 W, 4mm, SMC-10HO4-102A2020MTA
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMO 250K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 250 kOhm, Логаритамски, 0.12 W, 6mm, T-21AHM0607254B
288 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 4K7
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-472A2020TA
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 4K7
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16DH10IP06-472A2020TA
222 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4PMO 4K7
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 4.7 kOhm, Логаритамски, 0.2 W, 4mm, PC16SH07CP04-472B2020TA
215 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.