Потенциометри

Производи на страна:
Страна 1 од 9
6PMI 1M
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 1 MOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-105A2020
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-104A2020
110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6PSO 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Логаритамски, 0.1 W, 6mm, PC16DH10IP06-103B2020
215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 100K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 100 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06-104A2020
222 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm,PC16DH10IP06-473A2020
210 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6PMI 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6PMI 1K
Вртлив Потенциометар, 1 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10CP06-102A2020
285 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 50K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, P160KN2-0QC17B50K
110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
6PMI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10CP06-103A2020
285 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 5K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 5 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC-16SH10IP06502A
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PSI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16DH10IP06-103A2020
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 25K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 25 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC-16SH10IP06253A
299 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 10K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 10 kOhm, Линеарен, 0.25 W, 6mm, T-21AHM0607103A
345 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 500R
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 500 Ohm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH10IP06501A
172 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MMI 50K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MMI 50K

Вртлив Потенциометар, 50 kOhm, Линеарен, 0.4 W, 6mm, 23ESA473MLA50N

299 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6PMI 500K
Брзо инфо
(0)
Вртлив Потенциометар, 470 kOhm, Линеарен, 0.2 W, 6mm, PC16SH07CP04-474A2020
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.