Сирена

BZ-018
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RND
Електромагнетна Сирена, 90dB, 8 - 16VDC, 500Hz
120 ден
(вклучено ДДВ): 18,31 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Електромагнетна сирена - базер (8-16)VDC.

 

Карактеристики:

 • Тон: Континуиран
 • Минимална фрекфенција: 300Hz
 • Максимална фрекфенција: 500Hz
 • Ниво на звук: 90dB
 • Минимален напон: 8 VDC
 • Максимален напон: 16 VDC
 • Потрошувачка: 30mA
 • Боја: Црна
 • Ширина: 17mm
 • Висина: 15mm
 • Длабочина: 31mm
Димензии 17x15x31 mm
Тежина 7,9 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.