Бузери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
BZ-061
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: RND 430-00005
Пиезо Сирена, 90dB, 8 - 16VDC, 3.1kHz
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RND 430-00003
Пиезо Сирена, 85dB, 3 - 20VDC, 2.8kHz
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-011
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MB1275B12NP
Пиезо Сирена, 83dB, 7 - 15VDC, 2.3kHz
80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HCM1212X-G
Пиезо Сирена, 85dB, 8 - 15VDC, 2.3kHz
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FY14
Пиезо Сирена, 85dB, 3 - 16VDC, 4kHz
85 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BZ-014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PB2398A12NP
Пиезо Сирена, 86dB, 3 - 20VDC, 3.4kHz
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-016
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MBS9650A05PM-02
Пиезо Сирена, 83dB, 4 - 7VDC, 2.7kHz
147 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-017
Брзо инфо
(0)
Пиезо Сирена, 85dB, 4 - 8VDC, 2.8kHz
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-018
Брзо инфо
(0)
Електромагнетна Сирена, 90dB, 8 - 16VDC, 500Hz
135 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BZ-019
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RND 430-00001
Пиезо Сирена, 90dB, 8 - 16VDC, 3.9kHz
155 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZ-020
Брзо инфо
(0)

Сирена - базер (3-20)VDC.

145 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.