Држач за Батерии

BAT.CL.SN-1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RND Components
Држач на Батерии, R22
28 ден
(вклучено ДДВ): 4,27 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Конектор за 9V батерии со кабел.

 

Карактеристики:

  • Тип на држач на батеријата:  на притискање- Snap-on
  • Келии: 1
  • Погоден за 9 V батерија
  • Поврзување: со жица
  • Материјал на контакти:  бакар
  • Пониклувани
  • Материјал на тело: ABS пластика
  • Должина: 30 mm
  • Ширина: 16 mm
Тип на батерии
R-22 / 9V
Димензии 30x16 mm
Тежина 2 g
Боја
 црна
Број на пинови 2
Боја на проводникот
 црна
 црвена
Должина на кабел 0,015 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.