Држач за Батерии

BAT.11995
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Држач на Батерии, 9V, R22
45 ден
(вклучено ДДВ): 6,86 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Држач за батерии со конектор.

 

Карактеристики:

  • За батерии со големина: R22
  • Димензии: (54,5x30x20,7)mm
  • Конекција: со конектор за стискање (9V) батерија

 

Број на батерии 1
Тип на батерии
R-22 / 9V
Димензии 54,5x30x20,7 mm
Материјал
пластика
Тежина 15 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.