Кристали

Производи на страна:
Страна 5 од 6
14.31818 FOX143
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-14.31818MHZ
Кристален Осцилатор, 14.31818 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
11.000 FOX111
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Q11MHZ
Кристален Осцилатор, 11.000 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.579545 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-3.579545-16-TR ROHS
Кристален Осцилатор, 3.579545 MHz, Краток
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
8.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-8MHZ-HC-49S
Кристален Осцилатор, 8.000 MHz, Краток
83 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
18.432 HC49S
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 18.432 MHz, Краток
92 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22.1184 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-22,1184MHZ ROHS
Кристален Осцилатор, 22.1184 MHz, Краток
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
16.9344 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QS16.9344MHZ
Кристален Осцилатор, 16.9344 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.032 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QS4.032MHZ
Кристален Осцилатор, 4.032 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.700 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QS4.7MHZ
Кристален Осцилатор, 4.700 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
7.3728 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A-7.3728-16 ROHS
Кристален Осцилатор, 7.3728 MHz
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
M4T28-BR12SH1
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 32.768 KHz, со Батерија
430 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
12.288 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 12.288 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
14.7456 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QS14.7456MHZ
Кристален Осцилатор, 14.7456 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
17.734475 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QS17.734475MHZ
Кристален Осцилатор, 17.73447 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
5.1200 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Q5.12MHZ
Кристален Осцилатор, 5.120 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.