Кристали

Производи на страна:
Страна 1 од 6
10.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 10.000 MHz
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6.553 XTAL6.553M
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 6.553 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
8.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KLS14-HC-49U-8.000-30
Кристален Осцилатор, 8.000 MHz
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
8.867 XTAL 8.867
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 8.8670 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB455
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSB455
Кристален Осцилатор, 455 KHz
19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB480
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 480 KHz
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
10.700 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 10.700 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
27.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-27.000MHZ ROHS-
Кристален Осцилатор, 27.000 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6.144 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 6.144 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB432
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 432 KHz
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB456F11
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 456 KHz
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
5.0688 NDK051
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 5.0688 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
14.31818 FOX143
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-14.31818MHZ
Кристален Осцилатор, 14.31818 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
11.000 FOX111
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Q11MHZ
Кристален Осцилатор, 11.000 MHz
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.579545 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-3.579545-16-TR ROHS
Кристален Осцилатор, 3.579545 MHz, Краток
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.