Термичка Паста

WP 35GRAM
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Силиконска Термичка Паста, 35 g, Бела
485 ден
(вклучено ДДВ): 73,98 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Паста за ладење 35g.

​Бела силиконска паста за ладилници, за транзистори, диоди, процесори и сл.

Пакувањето се содржи количина од 35gr.

Тежина 35 g
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.