Skip Navigation Links.

Полупроводници

Производи на страна:
Страна 1 од 230
MAX685EEE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MAX685EEE
DC/DC Конвертор, 2.7 V to 5.5 V, 24V/10 mA, 480 kHz, QSOP-16
375 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SN74LS83.
Брзо инфо
(0)
4 Битен Бинарен Целосен Собирач, TTL Логичко Коло, DIP-16
57 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SN74C926-NSC
Брзо инфо
(0)
4 Битен Бројач, CMOS Логичко Коло, DIP-18
1.557 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
310.31947
Брзо инфо
(0)
4 Битен Микроконтролер
2.788 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4561
Брзо инфо
(0)
9ти Комплемент, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
63 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7106CPL.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ICL7106CPLZ
Аналогно Дигитален Конвертор, LED Дисплеј, 3.5 Цифри, 3 SPS, Диференцијал, Единечен, 0 V, DIP-40
666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TDA8708A-PHI
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, Аналоген Влезен Интерфејс за Видео, DIP-28
742 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7107CPL.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS7107GP
Аналогно Дигитален Конвертор, LED Дисплеј, 3.5 Цифри, 3 SPS, Диференцијал, Единечен, 0 V, DIP-40
555 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7129CPL-HAR
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 4.5 Цифри LCD, DIP-40
1.278 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0801LCN
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, DIP-20
1.091 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TDA8703T-PHI
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, Голема Брзина, SMD-24
558 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0820CCN.
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, 667 kSPS, Паралелен, Единечен, 4.5 V, DIP-20
373 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC0809CCN.
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, 8-Канален Мултиплексер, DIP-28
389 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC2300-ITT
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, Аудио, Тв и Радио Приемници, DIP-24
959 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TLC7135CN
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, Дисплеј, 4.5 Цифри, 3 kSPS, Диференцијал, Паралелен, 4 V, DIP-28
739 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PIC16F88-IP mk
plavi artikli_mkd_mk_den
MCCOG21605D6W mk
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.