Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 3 од 8
BAV21.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 250 V, 0.25A, DO-35
7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYV79/200-PHI
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 200 V, 14A, TO-220
88 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N4937
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N4937-MD
Насочувачка Диода, 600 V, 1A, DO-41
8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR460.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUR460RLG
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 600 V, 4A, DO-201
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UF4003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UF4003
Насочувачка Диода, Ултрабрза Диода, 200 V, 1A, DO-41
8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R2KN-SKN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: R2KN-SKN
Avalanche Диода, 140 V, 1A, DO-15
46 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYW95C-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BYW95C-PHI
Насочувачка Диода, 600 V, 3A, SOD-64
46 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYD33D-PHI
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 200 V, 1.3A, DO-15
10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAS33
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 30 V, 0.2A, DO-35
8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY133.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BY133
Насочувачка Диода, 1.3 kV, 1A, DO-41
7 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY255.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BY255
Насочувачка Диода, 1.3 kV, 3A, DO-201
5 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYD33J-PHI
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 600 V, 1.3A, DO-15
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYT11/1000-ST
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1 kV, 1A, DO-15
71 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYW98/200-ST
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 200 V, 3A, DO-201
74 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSEI 12-06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSEI12-06A ROHS
Насочувачка Диода, 600 V, 14A, TO-220
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.