Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 1 од 8
BAV70.
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 75V, 0.15A, 4ns, SOT-23
14 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSEK 60-06A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSEK60-06A
Брза Диода FRED Дупла, 600V, 2x30A, 35ns, TO-247
345 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYV32/200.
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 200V, 2x8A, 35ns, TO-220AB
88 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAV99
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BAV99
Брза Диода FRED Дупла 75V, 0.15A, 4ns, SOT-23
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MUR1610CT
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 100V, 16A, 25ns, TO-220
182 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STTH1002CB
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 200V, 16A, 20ns, SMD
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STTH1002CF
Брзо инфо
(0)
Брза Диода FRED Дупла, 200V, 16A, 20ns, SMD
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N4007.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N4007_AY_10001
Насочувачка Диода, 1 kV, 1A, DO-41
3 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
1N4148.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N4148
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 75 V, 0.15A, DO-35
2 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5408.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5408G_R2_00001
Насочувачка Диода, 1 kV, 3A, DO-201
8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY228-TFK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BY228-PHI
Damper Диода, 1.5 kV, 5A, SOD-64
52 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY229/800.
Брзо инфо
(0)
Прекинувачка Диода, Small Signal Диода, Голема Брзина, 800 V, 8A, TO-220
136 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY299.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BY299
Насочувачка Диода, 800 V, 2A, DO-201
8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BY399.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BY399
Насочувачка Диода, 800 V, 3A, DO-201
12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P600M.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P600M
Насочувачка Диода, 1 kV, 6A
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.